Söğüt’te Olağanüstü Güvenlik Önlemi

Bilecik’in Söğüt ilçesinde bu sene 733.’sü düzenlenen Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri Türkiye’nin her yöresinden ziyaretçilerin akınına uğradı. İlçede çok sayıda polis tarafından geniş çapta güvenlik önlemleri...

Söğüt’te Olağanüstü Güvenlik Önlemi
Bilecik’in Söğüt ilçesinde bu sene 733.’sü düzenlenen Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri Türkiye’nin her yöresinden ziyaretçilerin akınına uğradı. İlçede çok sayıda polis tarafından geniş çapta güvenlik önlemleri alındı.
12-13-14 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenlikleri’nin son gününde Türkiye’nin farklı illerinden gelen ziyaretçiler sabahın erken saatlerinde tören alanına akın etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin de katılacağı kapanış töreni öncesinde ilçe genelinde geniş çapta güvenlik önlemleri alınırken, şehre araç giriş ve çıkışları yasaklandı. Çevre illerden de olmak üzere çok sayıda polisin görevlendirildiği ilçeye giriş ve çıkışlar kontrol altında tutuluyor.
Şenliklere katılmak üzere şehre gelen vatandaşlar geceyi araçlarda, çadırlarda ve parklarda geçirdikten sonra sabahın erken saatlerinde tören alanını doldurmaya başladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327