Söke Rotary Kulübü Yeni Döneme Önem Veriyor

Söke Rotary Kulübü Başkanı Halil Karaaslan, hizmetlerin yanında 2014 bu yılın kendilerini için ayrı bir önem taşıdığını belirtti.Kuşadası’nda düzenlenen toplantıya Söke Rotary Kulüp Başkanı Halil Karaaslan, Söke’nün en kıdemli...

Söke Rotary Kulübü Yeni Döneme Önem Veriyor
Söke Rotary Kulübü Başkanı Halil Karaaslan, hizmetlerin yanında 2014 bu yılın kendilerini için ayrı bir önem taşıdığını belirtti.
Kuşadası’nda düzenlenen toplantıya Söke Rotary Kulüp Başkanı Halil Karaaslan, Söke’nün en kıdemli Rotaryenlerinden Sami Nalıncı, önceki dönem başkanları Burak Semerci, Mahfi İsce, Mustafa Cem Tuntaş ve Hakan Semerci katıldı.
Söke Rotary Kulübü Başkanı Halil Karaaslan; kamuoyunda Rotary Kulübü’nün “zenginler kulübü veya masonlar kulübü” gibi yanlış yakıştırmalara maruz kaldığı belirtilerek, "“Kurucu üyelerimizden olan Mecit İsce 2440. Bölge Guvernörlük görevi ile bize ve ilçemize büyük onur yaşatmaktadır. Üyelerimiz ve Sökeliler adına teşekkür ediyoruz. Rotary tam anlamıyla bir hizmet kuruluşudur. Kulüplerce belirlenen hizmete yönelik projeler onaylanması halinde, Uluslararası Rotary tarafından sağlanan fonlarla uygulanıyor. Yaşadığımız kente ve insanlarına faydalı olan hizmetleri üretmeye devam edeceğiz. Herkes bu yaşadığı dünya için ışık yakmalı" dedi.
“SÖKE’YE 10 YILDA 180 BİN DOLARLIK HİZMET”
Söke’de sağlık, eğitim, meslek edindirme kursları, sosyal ve kültürel hizmetlerin yapıldığını belirten Söke Rotary Kulübünün en kıdemli üyesi Sami Nalıncı; “Söke’de okullarımıza bilgisayar laboratuvarları, hastanemize yeni doğan ünitesi, sağlık taramaları, sosyal yardım projeleri, Halk Eğitim Merkezi ile meslek edindirme kursları, okuma yazma kursları, öğrencilere burslar gibi birçok dalda hizmet ürettik üretmeye de devam edeceğiz” dedi.
Söke’de 3 okula kazandırılan bilgisayar laboratuvarlarının her birinin 16-20 bin dolar arasında değere sahip olduğunu belirten Söke Rotary Kulübü önceki dönem başkanlarından Burak Semerci; “Söke Rotary Kulübü son 10 yılda 180 bin dolarlık hizmeti Söke’ye getirmiştir” dedi.
Söke Rotary Kulübü önceki dönem başkanlarından Mustafa Cem Tuntaş da, yeni dönem için gündemlerinde Söke’ye yakışır ve ses getirecek yeni projelerinin olduğunu sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327