Sorgun Belediyespor’dan Kaymakam Kılıç’a Veda Ziyareti

Bölgesel Amatör Ligi 6.grupta mücadele edecek olan Sorgun Belediyespor, Tekirdağ’ın Çorlu İlçesine atanan Sorgun İlçe Kaymakamı Levent Kılıç’ı makamında ziyaret etti.Ziyarete Sorgun Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Bölükbaşı, Yöneticiler...

Sorgun Belediyespor’dan Kaymakam Kılıç’a Veda Ziyareti
Bölgesel Amatör Ligi 6.grupta mücadele edecek olan Sorgun Belediyespor, Tekirdağ’ın Çorlu İlçesine atanan Sorgun İlçe Kaymakamı Levent Kılıç’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarete Sorgun Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Bölükbaşı, Yöneticiler Nihat Künbetli, Fatih Çilibiş, Mehmet Aydın, Teknik heyet ve futbolcular katıldı. Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetliğini belirten Sorgun İlçe Kaymakamı Levent Kılıç “Sorgun’da 4 yıldır görev yapıyorum. 4 yıl içerisinde Sorgun’da özellikle spor alanında çok önemli değişiklikler oldu. İlk geldiğim yılda tribündeki taraftarların büyük bir kopuk halinde görmüştüm. Aynı şekilde takımımızda orta sıralarında yer alıyordu. Ancak bugün geldiğimiz güne bakarsak son Etimesgut Belediyespor maçında taraftarların tribünde ne kadar organize olduklarını, takımlarına 90 dakika boyunda destek verdiklerini gördüm. Aynı şekilde takımımız özellikle son 2 yıldır üst sıralarını zorluyor. İnşallah bu yılda yine şampiyonluğun en büyük adayı oluruz. Sorgun Belediyespor’dan her zaman başarı bekliyoruz. Gittiğim her yerde Sorgun Belediyespor’u takip edeceğim. Bütün maçlarında başarılar diliyorum” dedi.
Sorgun Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Bölükbaşı ise, bu zamana kadar kendilerini hiçbir maçta yalnız bırakmayan Sorgun İlçe Kaymakamı Levent Kılıç’a teşekkür ederek “Gerek iç sahada, gerekse deplasman maçlarının bir çoğunda yanımızda olduğunuz. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Bize ve takımımıza verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca yeni görev yerinizde de size başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Sorgun Belediyespor Kulüp Başkanı Soner Bölükbaşı ve yöneticiler Sorgun İlçe Kaymakamı Levent Kılıç’a ’66 numaralı’ Sorgun Belediyespor’un formasını hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327