Sorgun’dan Afrika’ya Ya İlaç Ve Tıbbi Malzeme Yardımı

Sorgun Dost Gönüller Gıda Bankası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği “Afrika Sağlık Çalışması” kapsamında Nijer’e 16 bin TL değerinde ilaç ve tıbbi malzeme gönderildi.Yozgat Eczacılar Odasının desteği 16 bin TL değerinde ilaç...

Sorgun’dan Afrika’ya Ya İlaç Ve Tıbbi Malzeme Yardımı
Sorgun Dost Gönüller Gıda Bankası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği “Afrika Sağlık Çalışması” kapsamında Nijer’e 16 bin TL değerinde ilaç ve tıbbi malzeme gönderildi.
Yozgat Eczacılar Odasının desteği 16 bin TL değerinde ilaç ve tıbbi malzemenin Afrika’ya ya gönderileceğini belirten Dost Gönüller Gıda Bankası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyesi Ömer Esmek “31 Ocak-15 Şubat tarihleri arasında Afrika’da Sağlık Çalışması kapsamında Yönetim Kurulu üyelerimiz Orhan Tatar ve Şenol Aktaş Afrika’ya gidecekler. Burada ilaç ve tıbbi malzeme dağıtımında bizzat bulunacaklar. Dernek olarak elimize ulaşan ilaç ve tıbbi malzemeleri kargo vasıtasıyla İstanbul Bisek Derneğine göndereceğiz. Bisek’in aracılığı ile bu ilaç ve tıbbi malzemeler Afrika’ya ya ulaşmış olacak” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327