Sorgunlu Belediye Başkanları, Kaymakam Kılıç’ı Ziyaret Etti

Sorgun’a bağlı Yeniyer ve Gülşehri Belediye başkanları ile Yozgat İş-Kur Müdürü Nevzat Atak eski Sorgun Kaymakamı Levent Kılıç’ı Çorlu’da ziyaret etti.Gülşehri Belediye Başkanı Cemalettin Bakır, Kaymakam Kılıç’ın uzun yıllar...

Sorgunlu Belediye Başkanları, Kaymakam Kılıç’ı Ziyaret Etti
Sorgun’a bağlı Yeniyer ve Gülşehri Belediye başkanları ile Yozgat İş-Kur Müdürü Nevzat Atak eski Sorgun Kaymakamı Levent Kılıç’ı Çorlu’da ziyaret etti.
Gülşehri Belediye Başkanı Cemalettin Bakır, Kaymakam Kılıç’ın uzun yıllar Sorgun’da görev yaptığını ve çok olumlu izlenimler bıraktığını ifade ederek, “Eski Kaymakamımız Sayın Levent Kılıç ile birlikte 4 yıl gibi uzun bir süre birlikte çalışma onurunu yaşadık. Kendileri bizlere her konuda ellerinden geldiği kadar destek oldular. Büyük küçük demeden, insanları ayırt etmeden herkesin derdine çare bulmaya çalıştılar. Bizlerde, Yeniyer Belediye Başkanımız Osman Yılmaz ve İş-Kur Yozgat İl Müdürümüz Nevzat Atak beyle birlikte kendilerini Çorlu’da ziyaret ettik. Bizleri çok güzel karşıladı ve ağırladı. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327