Sp’li İlhan’dan Fuar Değerlendirmesi

Saadet Partisi (SP) Van İl Başkanı Özay İlhan, bu yıl 4-7 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenen ‘5. Van İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı’ ile ‘1. Belediye İhtiyaçları İnşaat Fuarı’nın kent için önemli olduğunu söyledi.Özay...

Sp’li İlhan’dan Fuar Değerlendirmesi
Saadet Partisi (SP) Van İl Başkanı Özay İlhan, bu yıl 4-7 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenen ‘5. Van İnşaat Yapı ve İş Makineleri Fuarı’ ile ‘1. Belediye İhtiyaçları İnşaat Fuarı’nın kent için önemli olduğunu söyledi.
Özay İlhan, Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı açılan fuarları değerlendirdi. 4-7 Eylül günleri açık olan fuara katılan firmaların stantlarını da dolaştığını ifade eden İlhan, “Öncelikli olarak ilimize böyle bir fuar merkezinin açılmış olması çok faydalı bir girişimdir. Fuar merkezini ilimize kazandıranlara teşekkür ederiz. Fuara katılan tüm firmaları da katılımlarından dolayı kutluyorum. Stantları gezdiğimizde, katılımcı firmaların ziyaretçi sayısından şikâyetçi olduklarını gördük. Oysa ilimiz için çok büyük önem arz eden bu fuarları Van’ın tüm kesimlerinin bu fuara sahip çıkması gerektiğini düşünüyoruz. Bu fuarların Van halkı tarafından sahiplenmesi, ilimize yatırım yapmayı düşünen kişi veya kuruluşlara da bir cesaret vermiş olur ve ilimizin en büyük sorunu olan işsizliğe de çare olacak adımlarda bu yollarla sağlanmış olur” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327