Sporcu Velileri De, Satranç Öğreniyor

Kocaeli Büyükşehir Kağıtsporlu şampiyon satranççılar, hobi saatlerinde velileriyle çalışıyor.Türkiye’nin en çok lisanslı satranççısına sahip olan ve kadrosunda Türkiye şampiyonlarını bulunduran Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu...

Sporcu Velileri De, Satranç Öğreniyor
Kocaeli Büyükşehir Kağıtsporlu şampiyon satranççılar, hobi saatlerinde velileriyle çalışıyor.
Türkiye’nin en çok lisanslı satranççısına sahip olan ve kadrosunda Türkiye şampiyonlarını bulunduran Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu satranççılar, çalışmalarını sürdürüyor. Kemal Ceylan yöneticiliğinde antrenörler Hakan Erdoğan, Tarkan Küçümenler, Fahrettin Özten, Koraycan Albay ve Bartu Baylav antrenörlüğünde çalışmalarını sürdüren mavi beyazlıların velileri de satrançça büyük ilgi gösteriyor.
Eğitim saatlerinin dışındaki saatlerde veliler, çocuklarıyla birlikte antrenörler gözetiminde satranç oynuyor. Sporcuların olduğu kadar velilerinde zeka sporu yapmaları gerektiğini belirten Satranç branşı yöneticisi Kemal Ceylan, “Antrenörlerimizle birlikte geliştirdiğimiz, bu projeyle amacımız, çocuklarını spora getiren velilerinde spor yapmalarını sağlıyoruz. Velilerimiz ve sporcularımız projemizden oldukça memnun görünüyor”dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327