Sportif Faaliyetler Artık Tek Elden Yürütülecek

Bilecik’in Bozüyük İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, ilçede görev yapan tüm antrenörlerin katıldığı bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.Toplantıya başkanlık yapan İlçe Müdürü Erol Dübek, Halk Eğitim...

Sportif Faaliyetler Artık Tek Elden Yürütülecek
Bilecik’in Bozüyük İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından, ilçede görev yapan tüm antrenörlerin katıldığı bir bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Toplantıya başkanlık yapan İlçe Müdürü Erol Dübek, Halk Eğitim Merkezi ve İl Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren antrenörlerin çalışmalarını koordine ve denetim altına almak üzere oluşturulan İlçe Spor Kurulu nezaretinde Kaymakamlık oluru ile sportif faaliyetlerin tek elden yürütüleceğini söyledi. Dübek yaptığı açıklamada “İlçemizde spor faaliyetlerinin daha sağlıklı ve başarılı bir şekilde yapılabilmesini sağlamak amacıyla 40 antrenör ile birlikte ilk toplantımızı yaptık. Antrenör arkadaşlarımızın çalışmalarının tek elden takip edilerek gerekli raporların hazırlanması amacıyla ilçemizde bir spor kurulu kurulmuştur. Bu Kurul İlçe Spor müdürü başkanlığında olup kurulda Halk Eğitim Merkezi Müdürü, Milli Eğitim Şube Müdürü, Sağlık İlçe Müdürlüğünün görevlendirdiği bir doktor, Belediyespor sorumlusu ve antrenörden oluşmaktadır. Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü birlikte 13/11/2014 tarihinde hazırlayıp imzalamış odlukları protokol çerçevesinde biz de ilçe kurulumuzu oluşturarak görevimize başlamış bulunmaktayız. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin bedensel ve ruhsal yönden daha iyi yetişmeleri amacıyla kurulumuz gerekli kararları alarak güzel sonuçları ortaya çıkaracaktır. İlçemizde gerek kulüplerimizin, antrenörlerimizin, sporcularımızın sorunları tek, tek irdelenerek çözüme bağlanmaya çalışılacaktır. Bu konuda bize tam destek veren sayın kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve spora destek veren herkese teşekkür ediyorum“ dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327