Stadyumunun Seyirci Tribününün Üstü Kapatılıyor

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Kahta Stadyumu’nun seyirci tribününün üstünün kapatılması, Kapalı Spor Salonu’nun tadilatı ve Kahta Gençlik Merkezi çevre düzenlemesi için ödenek alındığını belirterek, kısa sürede...

Stadyumunun Seyirci Tribününün Üstü Kapatılıyor
AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Kahta Stadyumu’nun seyirci tribününün üstünün kapatılması, Kapalı Spor Salonu’nun tadilatı ve Kahta Gençlik Merkezi çevre düzenlemesi için ödenek alındığını belirterek, kısa sürede üç işin de tamamlanacağını söyledi.
AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Adıyaman’ın Kahta ilçesi stadyumunun açık olan ve yaz, kış seyircilerin sıkıntı çekmesine yol açan tribünün kapatılması için Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan ihtiyaç duyulan 250 bin lira, Kahta Gençlik Merkezinin çevre düzenlemesi işi için ihtiyaç duyulan 350 bin lira ile, Kahta Kapalı Spor Salonunun tadilatı için ihtiyaç duyulan 60 bin liralık ödeneğin de tahsisinin yapılarak, her üç işin de kısa sürede bitirileceğini kaydetti.
Ahmet Aydın ilçedeki tüm işyerlerini dolaşarak esnaflara ve vatandaşlara Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın selam ve teşekkürünü iletti. Metiner, “Gençlerimizin rahat maç izlemesi ve gençlik merkezine devam eden gençlerimizin de çok daha güzel bir çevrede çalışması için kurumlarımızca tarafıma iletilen ödenekler, genel müdürlüğümüzle yaptığımız görüşme sonunda tahsis ettik, gençlerimize hayırlı olsun” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327