Şubat Tatili Spor Kursları Devam Ediyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen il spor merkezleri kış dönemi hızlandırılmış spor eğitim kursları yarıyıl tatilinde 81 ilde olduğu gibi Adıyaman’da “Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun” sloganı...

Şubat Tatili Spor Kursları Devam Ediyor
Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen il spor merkezleri kış dönemi hızlandırılmış spor eğitim kursları yarıyıl tatilinde 81 ilde olduğu gibi Adıyaman’da “Tatil Coşkun Spor Tutkun Olsun” sloganı ile başladı.
Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 30 farklı spor branşında öğrencilerin tatil dönemini spor yaparak değerlendirmeleri için açılan kurslar öğrencilerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Proje ile görüşlerini belirten Adıyaman İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Amacımız yeni yıl tatilinde yoğun ders programıyla yıpranan öğrencilerimizi bu tur sportif faaliyetlere bir nebzede olsa da rahatlatmak ve 2.Dönem eğitimlerine daha dinç ve zinde başlamak olduğunu belirterek yapılan spor eğitim kurslarına aliler ve öğrenciler dahil ilk günden yoğun ilgi göstermesi bizleri son derece memnun etmiştir. Ben spor eğitim Kurslarına katılan tüm öğrenci ve onları teşvik eden ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Bu kapsamda 30 farklı branşta devam eden kurslardan yüzme kursu hariç diğer kursların ücretsiz olduğu belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327