Şuhut Belediyesi Vatandaşların İstek Ve Şikayetlerine Web Sitesi Üzerinden Cevap Veriyor

Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçe Belediyesi “Sosyal Belediyecilik” anlayışıyla geçtiğimiz aylarda uygulamaya koyduğu elektronik iletişim paneli ile yaklaşık 500 vatandaşın istek, öneri ve şikayetini www.suhut.bel.tr isimli remi internet...

Şuhut Belediyesi Vatandaşların İstek Ve Şikayetlerine Web Sitesi Üzerinden Cevap Veriyor
Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçe Belediyesi “Sosyal Belediyecilik” anlayışıyla geçtiğimiz aylarda uygulamaya koyduğu elektronik iletişim paneli ile yaklaşık 500 vatandaşın istek, öneri ve şikayetini www.suhut.bel.tr isimli remi internet sitesi üzerinden cevapladı.
Belediye web sitesi üzerinden vatandaşların şikayet, istek, önerilerini iletişim panelini kullanarak yetkililere ulaştıran vatandaşlar geri dönüşlerin hızlı olmasından dolayı memnun oldukları gözlemlendi. Belediye web sitesi üzerinden açılan paneller sayesinde vatandaşlar Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a da direk olarak ulaşım sağlayarak istek, talep ve görüşlerini iletebiliyorlar. Konuyla ilgili olarak Şuhut Belediyesi Bilgi İşlem Biriminden yapılan açıklamada ise bugüne kadar yaklaşık 500 vatandaşın talebinin cevaplandığı ve bu taleplerinin çoğunluğunun çözüme kavuşturulduğu belirtildi. Açıklamada Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a direkt olarak gönderilen mesajların Başkan Bozkurt tarafından bizzat incelenerek ilgili birimlere konuların çözümü için talimat verdiği belirtildi. Konuyla alakalı olarak açıklama yapan Belediye Başkan Bozkurt, şeffaf bir belediyecilik anlayışını Şuhut’ta hayata geçirmek için böyle bir uygulamayı hayata geçirdiklerini belirterek, “Vatandaşlarımız artık evlerinden istek, öneri, talep ve şikayetlerini belediyemize iletmek suretiyle sorunlarına çözüm arayabiliyor. Bugüne kadar bir çok konuda vatandaşlarımızın istek ve şikayetleri ilgili birimlerimiz tarafından incelenmiş yine aynı yöntem ile belediyemiz birimlerinden alınan bilgiler vatandaşlarımıza internet ortamında gönderilmiştir. Gayemiz şeffaf ve sosyal bir belediyecilik anlayışı ile halkımıza daha kaliteli bir hizmet sunmaktır. Vatandaşlarımız bizlere internet ortamından ulaştırdığı taleplerinin cevaplarına en fazla 2-3 iş günü içerisinde ulaşabiliyor” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327