Şuhut İlçe Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı

Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçe Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu toplantısı, Mütevelli Heyeti Başkanı Afyonkarahisar Vali Hakan Yusuf Güner’in başkanlığında yapıldı.Valilik makamında yapılan toplantıya, Vali Güner’in yanı sıra...

Şuhut İlçe Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Toplantısı
Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçe Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu toplantısı, Mütevelli Heyeti Başkanı Afyonkarahisar Vali Hakan Yusuf Güner’in başkanlığında yapıldı.
Valilik makamında yapılan toplantıya, Vali Güner’in yanı sıra Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, İl Genel Meclis üyeleri ve Şuhut Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulu üyeleri katıldılar. Toplantının açılış konuşmasını yapan ve Şuhut Organize Sanayi Bölgesinin Afyonkarahisar’ın 2. Organize Sanayi Bölgesi olduğunu belirten Vali Güner, Şuhut Organize Sanayisinde yatırım yapılmasının çok daha avantajlı olduğunu, yatırımcıların daha iyi imkanlarla ve istenilen büyüklükte yer bulunabileceklerini belirtti. Yeni teşvik yasasına göre yatırım sistemlerinde Şuhut Organize Sanayi Bölgesinin 4. bölgede yer aldığını hatırlatan Vali Güner “Organize Sanayi bölgesinde tüm alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanmış olup, Afyonkarahisar’a yakınlığı itibariyle de Afyonkarahisar’ın tüm imkanlarından faydalanabilecek konumdadır. Buradaki maliyetler de Afyonkarahisar’a göre daha da caziptir. Bu nedenle Şuhut Organize Sanayi Bölgesine tüm yatırımcı ve iş adamlarımızı bekliyoruz“ dedi.
Daha sonra toplantı gündemde bulunan konuların görüşülmesi ile sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327