Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; “tekirdağ Spor’un 3. Lig’e Çikacağindan Eminim”

Tekirdağ spor Başkanı Mustafa Aydoğdu ile Tekirdağspor Yönetim Kurulu üyesi Şeref Güral ile bir araya gelen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat Tekirdağ spor’un bu yıl 3. Lig’e çıkacağına emin olduğunu belirtti.Süleymanpaşa...

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; “tekirdağ Spor’un 3. Lig’e Çikacağindan Eminim”
Tekirdağ spor Başkanı Mustafa Aydoğdu ile Tekirdağspor Yönetim Kurulu üyesi Şeref Güral ile bir araya gelen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat Tekirdağ spor’un bu yıl 3. Lig’e çıkacağına emin olduğunu belirtti.
Süleymanpaşa Belediye Meclis üyesi Deniz Taner’in de bulunduğu ziyarette Tekirdağspor Başkanı Mustafa Aydoğdu, Başkan Eşkinat’a desteklerinden dolayı teşekkür ederken Tekirdağ spor’un geleceği için yapılabilecekler masaya yatırıldı.
Tekirdağ spor’un bu yıl 3. Lig’e çıkacağından emin olduğunu belirten Başkan Eşkinat; “ Tekirdağ’dan çok daha küçük illerin, ilçe hatta mahalle takımları bile üst liglerde mücadele ederken her maçını binlerce kişiye oynayan Tekirdağ spor’un Bölgesel Amatör Lig’de olması kabul edilemez. Bu yıl Başkan Aydoğdu’nun güçlü yönetim kurulu ile bu takımın 3. Lig’e çıkacağından eminim. Bir Tekirdağlı olarak her zaman da boynumda atkımla tribünlerdeki yerimi almaya çalışacağım. Şimdi Tekirdağ spor’a destek zamanı.” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327