Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat, Dünya Gazeteciler Gününde Basınla Buluştu

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, ’21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ dolayısıyla basın mensupları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.Basın mensuplarının tek tek Dünya Gazeteciler Günlerini kutlayan Başkan...

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Eşkinat, Dünya Gazeteciler Gününde Basınla Buluştu
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, ’21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’ dolayısıyla basın mensupları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.
Basın mensuplarının tek tek Dünya Gazeteciler Günlerini kutlayan Başkan Eşkinat, yemek boyunca masaları dolaşarak basın mensupları ile sohbet etti. Yemeğin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Eşkinat, basının her zaman yanında olacağını belirterek, "Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarımız ile bir araya gelmek istedik. Kamuoyunun doğru bilgilenmesi için çalışan değerli basın emekçileri için oldukça anlamlı olan bu günde Süleymanpaşa Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduğumuzu ifade ettik. Davetimizi kabul edip bizlerle birlikte olan basın mensubu dostlarımıza teşekkür eder, Dünya Gazeteciler Günlerini kutlarım" dedi.
Yemeğe, bir program için Tekirdağ’da bulunan Basın, Yayın ve Enformasyon Edirne İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, ulusal basının Tekirdağ temsilcileri ve yerel basının temsilcileri katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327