Süleymanpaşa Belediyesinden Ruhsat Denetimleri

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi iş yerlerinde ruhsat denetimlerine devam ediyor.Süleymanpaşa Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri ruhsat denetimlerini Değirmenaltı Mahallesindeki iş yerlerinde gerçekleştirdi. Ruhsat...

Süleymanpaşa Belediyesinden Ruhsat Denetimleri
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi iş yerlerinde ruhsat denetimlerine devam ediyor.
Süleymanpaşa Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri ruhsat denetimlerini Değirmenaltı Mahallesindeki iş yerlerinde gerçekleştirdi. Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, denetimlerde genel temizlik, ekipman, halk sağlığını olumsuz etkileyecek diğer etmenler, teknik ve hijyenik şartlar, mevzuata aykırı hususlarda yasaların öngördüğü ölçüde incelemelerde bulundu.
Yasalara göre aykırılıklar ve noksanlıklar tespit edilen iş yerlerinin işletmecilerine idari ve cezai yaptırımlar uygulanırken Süleymanpaşa Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada halk sağlığını koruma, esnafı ve yatırımcıyı bilinçlendirme, hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve mevcut iş yerlerinin standartlarının iyileştirilmesi açısından gerçekleştirilen denetimlerin devam edeceği belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327