Sümer Mazbatasını Aldı

5. Olağan kongrede 536 delegenin oyunu alarak AK Parti Antalya İl Başkanlığı görevine getirilen Rıza Sümer, Kepez 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Süleyman Teke’den mazbatasını aldı.Mazbata törenine il başkanlığı görevini devreden Mustafa...

Sümer Mazbatasını Aldı
5. Olağan kongrede 536 delegenin oyunu alarak AK Parti Antalya İl Başkanlığı görevine getirilen Rıza Sümer, Kepez 1. İlçe Seçim Kurulu Başkanı Süleyman Teke’den mazbatasını aldı.Mazbata törenine il başkanlığı görevini devreden Mustafa Köse ve yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı.
AK Parti Antalya İl Başkanlığı görevini üstlenen Rıza Sümer, "Antalya için çalışacağız. Biz ülkemiz ve milletimiz için hizmetkar olarak hizmete devam edeceğiz. Genel seçim çalışmalarımızı hızlandıracağız. Durmak yok, yola devam" şeklinde konuştu.
Sümer sorumluluklarının bilincinde olduklarını ifade ederek, “Yolun başındayız. Hemen çalışmalara başlayıp Antalya için elimizden gelen her türlü hizmeti yapmaya hazırız. Söz konusu Antalya ise gerisi teferruattır. Biz ülkemiz ve milletimiz için hizmet etmeye ve hizmetkarlık yapmaya devam edeceğiz . 2015 seçimlerine daha hızlı bir şekilde çalışarak durmadan yolumuza devam edeceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327