Süpürgelik’te Karla Mücadele Sürüyor

Karayolları ekipleri Yalova-Bursa yolunun Süpürgelik mevkiinin kapanmaması için çalışmalarını sürdürüyor. 3 günde Yalova-Süpürgelik-Orhangazi arasına bin 500 ton tuz atıldı.Yalova’da yoğun kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiliyor....

Süpürgelik’te Karla Mücadele Sürüyor
Karayolları ekipleri Yalova-Bursa yolunun Süpürgelik mevkiinin kapanmaması için çalışmalarını sürdürüyor. 3 günde Yalova-Süpürgelik-Orhangazi arasına bin 500 ton tuz atıldı.
Yalova’da yoğun kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiliyor. Süpürgelik mevkiinde Karayolları ekiplerinin karla mücadele çalışmaları fasılasız devam ediyor. 24 saat usulüne göre çalışan ekipler yolda tuzlama yapıyor. 3 günde yolun açık tutulabilmesi için bin 500 ton tuz kullanıldı.
Öte yandan Yalova Belediyesi ekipleri de şehrin en yüksek mahallesi olan Paşaköy’ün yollarını açık tutabilmek maksadıyla tuzlama yaptı.
Yalova’da köy yollarının kapanmaması için İl Özel İdaresi ekipleri de seferber oldu. Armutlu’nun Selimiye yolu ile Altınova’ya bağlı Sermayecik köyü yolları yer yer kapanırken, tekrar açılıyor. İl Özel İdaresi 3 grayder, 2 kepçe ve 30 personelle köy yollarını açık tutmaya çalışıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327