Suriyeli Mülteci Kağıt Kavgasında Bir Vatandaşı Bıçakladı

Kayseri’de, kağıt toplama meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada Suriyeli mülteci, bir vatandaşı bıçaklayarak yaraladı.İddiaya göre, topladığı kağıtlarla geçimini sağlayan Suriyeli mülteci O.A.’nın, aynı şekilde kağıt...

Suriyeli Mülteci Kağıt Kavgasında Bir Vatandaşı Bıçakladı
Kayseri’de, kağıt toplama meselesi yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada Suriyeli mülteci, bir vatandaşı bıçaklayarak yaraladı.
İddiaya göre, topladığı kağıtlarla geçimini sağlayan Suriyeli mülteci O.A.’nın, aynı şekilde kağıt toplayarak geçimini sağlayan M.Y.’nin (33) annesiyle tartıştığı öğrenildi. Durumu öğrenen M.Y., O.A. ile konuşmak için Melikgazi ilçesi Çorakçılar Mahallesi Papatya Sokak’taki ikametine gitti. Burada tartışmanın büyümesiyle O.A., yanında bulundurduğu bıçakla M.Y.’ye saldırdı. Böbreği ve yüz bölgesinden aldığı bıçak darbeleriyle yaralanan M.Y., sağlık ekipleri tarafından Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ekibi gönderilerek güvenlik önlemi alındı. Öte yandan M.Y. ve O.A.’nın yakınları da olayın olduğu yere gelerek gözyaşı döktü. Polis ekipleri, olumsuzluk yaşanmaması için bölgede hazır beklerken, O.A. yakalanarak gözaltına alındı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327