Survivor Duygu ile Niran Ünsal birbirine girdi

Söylemezsem Olmaz programına konuk olan ünlü sanatçı Niran Ünsal ile programın sunucularından Survivor yarışmasıyla adını duyuran Duygu Çetinkaya ile tartışma yaşadı.

Survivor Duygu ile Niran Ünsal birbirine girdi

Sanatçı Niran Ünsal'ın başlattığı müstehcen klip tartışması devam ediyor.

SEDA SAYAN'DAN SONRA DUYGU İLE KAVGA ETTİ

Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan'ın programına katılan Ünsal, canlı yayında Sayan ile kavga edip stüdyoyu terk etmişti. Niran Ünsal bu kez de Söylemezsem Olmaz programında Duygu Çetinkaya ile kavga etti.

KİTAP AL OKU

Çetinkaya'nın çıkışları üzerine Ünsal, 'Tatlım sen bu konuyla alakalı kitaplar al oku' deyince güzel sunucu çileden çıktı. 'Benim okuyup okumadığımı nereden biliyorsunuz?' diye soran Çetinkaya'ya Ünsal, 'Bilmiyorsun konuşmalarından belli. Müsade et lütfen burada büyüklerimiz var, biraz onları dinle' dedi.

Bunun üzerine Duygu Çetinkaya, 'Büyüklerle bunun ne alakası var? İnsanlar sürekli sizin fikrinizi dinlemek zorunda değil ki' şeklinde konuştu.

BEN MİSAFİRİM, DİNLEYECEKSİN
'Ben buraya misafir geldiysem dinlemek zorundasın' diyen Ünsan'a, Çetinkaya, 'Kendi tezimi söylediğim zaman bana 'bilmiyorsun' demeyin' dedi.

'Senin tezin çürük, bilmiyorsun' karşılığını veren Niran Ünsal'a Duygu Çetinkaya, 'Bir insanın yatak odasında klip çekmesine takılacağınıza sözlerine takılsanız çok daha iyi olacak' önerisinde bulundu.

SENİN YAŞIN UFAK

Ünsal, 'Tatlım senin daha yaşın ufak. Biraz daha bu konularla ilgili araştırma yap, oku ondan sonra konuş' deyince ortam iyice gerildi. Çetinkaya, 'Eğer bu işler yaşla olsaydı ben bu masada oturmazdım hanımefendi' dedi. 


Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2014, 23:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327