Survivor Ersin neden gitti, köpeğine ne oldu?

Survivor 2020 yarışmacılarından olan Ersin Korkut, son bölüme damga vurdu.

Survivor Ersin neden gitti, köpeğine ne oldu?

Survivor ünlüler takımında mücadele veren ve parkurda gösterdiği mücadeleyle adından söz ettiren Ersin Korkut'un Survivor macerası 12 Mayıs akşamı sona erdi. Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada, Ersin'in sağlık durumundan söz ederek, adadan ayrılacağını söyledi. Diskalifiye olan Ersin'in ölen köpeği Mes'le ilgili söyledikleri ise konseyde duygusal anlar yaşattı. Peki, Survivor Ersin kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Ersin neden diskalifiye oldu? İşte, detaylar...

Survivor Ersin kimdir? sorusu büyük finale kısa süre kala yarışmanın izleyenleri tarafından araştırılan konulardan. Survivor 2020 ünlüler takımında mücadele veren Ersin Korkut, parkurda başarılar ve takım arkadaşlarıyla arasında geçen diyaloglarla dikkat çekiyor. Survivor Mert'in ismini eleme adayı olarak yazan Survivor Ersin Korkut, gündeme gelmişti. Survivor Ersin'in biyografisi ve hayatı merakla sorgulanıyor. Peki, Survivor Ersin kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor Ersin'in biyografisi ve hayatı...

SURVİVOR ERSİN NEDEN DİSKALİFİYE OLDU? 

Konseyde açıklama yapan Acun Ilıcalı Ersin'in sağlık durumuyla ilgili " Ersin futbol oyununda sakatlanmıştı. Biz de mr çektirdik ve sonuçları İstanbul'a gönderdik. Hiç ama hiç beklemediğimiz bir haber geldi. Dr Metin Kuş yaptığı kontroller sonucunda Ersin bundan sonra Survivor'a devam edemeyecek" dedi. 

SURVİVOR ERSİN KİMDİR VE KAÇ YAŞINDA?

Ersin Korkut, 1977 yılında, Hakkari'de dünyaya geldi. 5 kardeş olan Ersin Korkut'un babası köy hizmetlerinden emekli, annesi ev hanımıdır. Sinemacı ve oyuncu Yılmaz Erdoğan'ın teyzesinin oğludur. İlk ve orta dereceli eğitimini Hakkari'de tamamladıktan sonra aynı şehirde bir süre taksi şoförü olarak çalışan Ersin Korkut, iş bulmak amacıyla 1998 yılında İstanbul'a taşındı ve çeşitli işler yaptı.

İstanbul'a geldiğinde bir iş bulmak için uğraşan ve gazete gördüğü ilanı değerlendirerek Merter semtinde bulunan bir pizza dükkanında bulaşıkçı olarak çalışmaya başlayan Ersin Korkut, kuzeni olan Yılmaz Erdoğan'ın kendisini BKM kadrosuna alması ile oyunculuk kariyerine adım atmış oldu.

İlk olarak Cem Yılmaz ile beraber Doritos reklamlarında yer alan ve "Doktor Bu Ne?" repliği ile tanınan Ersin Korkut, 2004 yılında Sevinçli Haller adlı mini T.V serisi ile televizyon dünyasına adım attı. 2005 yılında, Yılmaz Erdoğan'ın yazar, yönetmen ve oyuncu olarak kadrosunda bulunduğu Organize İşler adlı sinema filminde rol alarak beyaz perde macerasına başlayan Ersin Korkut, 2007 yılında Şafak Sezer ile beraber Kutsal Damacana ve 2009 yılında, bir Yılmaz Erdoğan filmi olan Neşeli Hayat filmlerinde rol aldı.

Ersin Korkut, BKM tarafından hazırlanan komedi programı Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın kadrosunda yer aldı. BKM'de çeşitli işlerde görev alan Korkut, Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununda sahne teknisyeni olarak görev yaptığı sırada Yılmaz Erdoğan'dan izin alarak oyunda ufak bir rol alarak sahneye çıktı. Ersin Korkut birçok başarılı film ve dizide rol almıştır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327