"Sus yoksa seni travestilere veririm!"

Beyoğlu'nda meydana gelen olay akıllara durgunluk veren cinsten. 30 yaşındaki kadın, 15 yaşındaki erkek çocuğuna zorla birliktelik teklif edip cinsel ilişkiye girdikten sonra çocuktan para istedi. Yanında kadının istediği kadar para bulunmayan çocuğu "Sus yoksa seni travestilere veririm" diyerek tehdit etmesi üzerine, 15 yaşındaki M.B. durumu polise bildirdi. Savcılık kadın için 30 yıla kadar hapis istemi ile dava açtı.

Beyoğlu’nun tek başına dolaşan M.B, dar bir sokaktan geçerken önüne hayat kadınlığı yapan Sultan K. çıktı. S.K., çocuğa “Gel birlikte olalım. Memnun kalırsın” dedi. İddiaya göre, M.B.’nin teklifi reddedince kolundan tutup bir eve soktu. Vatan'dan Elif Altın'ın haberine göre 50 TL vermesini ve cinsel ilişkiye girmesini söyleyen Sultan K., çocuğun direnmesi üzerine tehdit etti. Korkup parayı veren M.B, hayat kadını ile birlikte oldu. Sultan K.’nin 15 TL daha istemesi üzerine 10 TL daha veren genç hayat kadınının bunu kabul etmemesi üzerine 50 TL daha verdi.

Travestilere veririm!

M.B. parasının üstünü isteyince “Sus sesini çıkarma eğer sesini çıkarırsan seni salondaki travestilere veririm” diyerek tehdit edildi. Çocuğun iddiası üzerine başlatılan soruşturmada iddiaları reddeden Sultan K. ise “50 lira karşılığında anlaştık sonra odaya girince bana 100 TL verdi ve hakkını ver dedi. Birlikte olduk sonra çıktı gitti. Daha sonra polislerle birlikte geldi. Yaşının küçük olduğunu bilmiyordum” diye kendini savundu.

30 yıl hapis

Savcılık ise Sultan K. hakkında “Çocuğun cinsel istismarı” suçundan 8 yıldan 15 yıla kadar hapis ve “yağma” suçundan da 10 yıldan 15 yıla kadar hapis olmak üzere toplam 30 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2014, 08:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327