Taekwondo Federasyonu’ndan Başkan Yaralı’ya Plaket

Türkiye Taekwondo Federasyonu Milli Takım Antrenörlerinden Süleyman Başar, taekwondo sporuna sağladığı katkılardan dolayı Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı’ya teşekkür plaketi verdi.Türkiye Taekwondo Federasyonu Milli Takım Antrenörlerinden...

Taekwondo Federasyonu’ndan Başkan Yaralı’ya Plaket
Türkiye Taekwondo Federasyonu Milli Takım Antrenörlerinden Süleyman Başar, taekwondo sporuna sağladığı katkılardan dolayı Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı’ya teşekkür plaketi verdi.
Türkiye Taekwondo Federasyonu Milli Takım Antrenörlerinden Süleyman Başar, taekwondo eğitmen Serap Aydeniz ve öğrencilerle birlikte Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı’yı makamında ziyaret etti. Başar, ziyarette yaptığı konuşmada, Saruhanlı ilçesinde düzenledikleri taekwondo kurslarına yer temini noktasında destek veren Başkan Yaralı’ya teşekkür ederek bir plaket takdim etti. Başar, "Sağlıklı bir toplum olma yolunda ilerleyen gençlerimize ve tüm vatandaşlarımıza spor bilinci ve sevgisi kazandırarak sporu bir yaşam şekline dönüştürmek, kendine güvenen bireyler yetişmesi için gerekli ortamı sağlamak ve daha çağdaş, sağlıklı, bilinçli ve kaliteli yöntemlerle spor yapma alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyoruz. Bu konuda bizden desteklerini esirgemeyen Başkan Yaralı’ya teşekkür ediyoruz” dedi. Belediye Başkanı Yaralı ise sağlıklı bir yaşamın spor yaparak mümkün olacağını ifade ederek “Gençlerimizin spor kültürü ile tanışmasını ve her yaştan vatandaşların sporla iç içe yaşamasını istiyoruz. Bizler Belediye olarak, gençlik ve spor hizmetlerinin sunulmasına önderlik etmek ve toplumun yaşam kalitesini, memnuniyetini artırıp spor hizmetleri noktasında öncü olmaya çalışıyoruz. Bu konuda faydalı olmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327