Taraklı Kaymakamı Yılmaz Akçapınar Mahallesini Ziyaret Etti

Taraklı Kaymakamı Ömer Yılmaz Akçapınar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.Fırsat buldukça mahallelerde özellikle yaşlı ve hasta vatandaşları ziyaret ettiklerini söyleyen Kaymakam Ömer Yılmaz,“Yaşlılarımız geçmişimiz...

Taraklı Kaymakamı Yılmaz Akçapınar Mahallesini Ziyaret Etti
Taraklı Kaymakamı Ömer Yılmaz Akçapınar Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.
Fırsat buldukça mahallelerde özellikle yaşlı ve hasta vatandaşları ziyaret ettiklerini söyleyen Kaymakam Ömer Yılmaz,“Yaşlılarımız geçmişimiz ile bir köprüdür. Onları ziyaret etmek bizim görevimizdir” dedi. Akçapınar mahallesine düzenlenen ziyarete Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Başkan Yardımcısı Alaattin Koç, Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Çakmak, Kızılay Derneği Şube Başkanı Alaattin Yılmaz, Orhan camii emekli müezzini Akçapınar mahallesi doğumlu Hafız Hasan Çolak, organizatör Hamdi (özarutan) ile Adapazarılı mali müşavir İmdat Akgünler katıldı.
Ziyarette Akçapınar mahallesinden Taraklı Belediye meclis üyesi Mustafa Çelikpençe ve Mahalle Muhtarı Mehmet Sanlı hazır bulunarak çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Akçapınar Mahallesinde doğup büyüyen ve Adapazarı Orhan Camii Müezzinliğinden emekli olan Hafız Hasan Çolak’da hemşerileri ile hasret giderirken Yazar Fahri Tuna 13. kitabı Hafız Hasan Çolak’ı konu alan “Yaşayan Nasreddin Hoca” kitabı hakkında bilgiler verdi. Vatandaşlar Kaymakam Yılmaz ve beraberindekilere ikramlarda bulundular.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327