Tarlada Çalişan Kadınlara Yemek Verildi

Şırnak’ın Silopi İlçe Belediye Eş Başkanı Emine Emer, bir hafta boyunca pamuk tarlalarında çalışan kadınlarla yemekte bir araya geldi.Silopi Belediye Eş Başkanı Emine Esmer, Rojava ve Şengal halkıyla dayanışmak amacıyla bir hafta boyunca...

Tarlada Çalişan Kadınlara Yemek Verildi
Şırnak’ın Silopi İlçe Belediye Eş Başkanı Emine Emer, bir hafta boyunca pamuk tarlalarında çalışan kadınlarla yemekte bir araya geldi.
Silopi Belediye Eş Başkanı Emine Esmer, Rojava ve Şengal halkıyla dayanışmak amacıyla bir hafta boyunca pamuk tarlalarında çalışan kadınlarla, Yılmaz Güney Parkı’nda düzenlenen yemekte bir araya geldi. Düzenlenen yemeğe DBP-HDP kadın eş başkanları, Başverimli Belde Beldiye Eş Başkanı Rabia Tekas, Barış Anneleri Meclisi üyeleri, sivil toplum örgütlerinin kadın üyelerinin yanı sıra çok sayıda kadın katıldı.
Yemekte kısa bir konuşma yapan Silopi Belediye Eş Başkanı Emine Esmer, "Burada bulunmamız, manevi değeri çok önemlidir. Şengal ve Rojava halkına bir nebzede olsa destek olmak amacıyla, günlerce pamuk tarlalarında çalışan kadın arkadaşlarımıza burada bir kez daha teşekkür ediyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327