Tarsus’ta Belediye Okullara Cezerye Dağıttı

Mersin’in Tarsus ilçe Belediyesi, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle Tarsus’ta bulunan tüm okullara cezerye dağıttı.Eğitim ve öğretim yılının ülkemize hayırlı olmasını dileyen Tarsus Belediye Başkanı Şevket...

Tarsus’ta Belediye Okullara Cezerye Dağıttı
Mersin’in Tarsus ilçe Belediyesi, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle Tarsus’ta bulunan tüm okullara cezerye dağıttı.
Eğitim ve öğretim yılının ülkemize hayırlı olmasını dileyen Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, tüm öğrenci ve öğretmenlerin başarılı bir dönem geçirmesini temenni etti.
Başkan Can, “Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla okullarımıza cezerye dağıttık. Tatlı yiyip tatlı başlamasını diliyorum. Ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak çocuklarımıza ve tüm öğretmenlerimize başarılı bir dönem diliyorum. Yerel yönetim olarak üzerimize düşen görevi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Can, “İlçemizde eğitim ve öğretime başlayan öğrencilerimize, öğretmenlerimiz ile ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, yeni dönemin hayırlı, uğurlu ve başarılı geçmesini temenni ediyorum” ifadesin kullandı.
Cezerye alan okul yetkilileri, Belediye Başkanı Şevket Can’a gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327