Taşkent’te Dilek Türkan Konseri

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, 31 Ekim Cuma günü sevilen sanatçı Dilek Türkan konseri ile devam edecek. Ziya Taşkent Konser Salonu’nda gerçekleştirilecek program saat 20.00’da başlayacak.Sakarya Büyükşehir Belediyesi...

Taşkent’te Dilek Türkan Konseri
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, 31 Ekim Cuma günü sevilen sanatçı Dilek Türkan konseri ile devam edecek. Ziya Taşkent Konser Salonu’nda gerçekleştirilecek program saat 20.00’da başlayacak.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri Klasik Türk Müziği yorumcusu Dilek Türkan konseri ile devam edecek. 31 Ekim Cuma günü gerçekleştirilecek etkinlik ile ilgili Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Ekim etkinlikleri konser programıyla sona erecek. Ziya Taşkent Konser Salonu’nda saat 20.00’da başlayacak etkinlik için satışa sunulan biletler tükendi. Hemşerilerimize gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Etkinliklerimiz yeni ayla birlikte yeni programlarla devam edecek” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327