Taşkesenligil’e Teşekkür Plaketi

Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, desteklerinden ve tenise katkılarından dolayı Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’e plaket verdi.Tenis Milli Takımı Erzurum’da kamp yaparken, Federasyon Başkanı Cengiz...

Taşkesenligil’e Teşekkür Plaketi
Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, desteklerinden ve tenise katkılarından dolayı Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’e plaket verdi.
Tenis Milli Takımı Erzurum’da kamp yaparken, Federasyon Başkanı Cengiz Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri de millileri Erzurum’da yalnız bırakmadı. Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, İstanbul BB Spor AŞ Genel Müdürü Alparslan Ertekin, Tenis İl Temsilcisi Alparslan Tozğlu ve Tenis Federasyonu yönetim kurulu üyeleri Erzurum GHSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil’i ziyaret etti. Tenis Milli Takımı ve tenise verdiği destek ve katkılarından dolayı Taşkesenligil’e plaket takdim eden Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Erzurum’da gördükleri ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Yaz aylarında yapılacak olan Uluslararası Tenis Turnuvalarının da masaya yatırıldığı ziyarette. Federasyon Başkanı Cengiz Durmuş, Tenis Milli Takımının kampı hakkında bilgi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327