TATAMİ KARATEDE KOCAELİ’NİN YENİ YILDIZI

Türkiye minikler ve yıldızlar karate şampiyonası Sakary’ da düzenlendi.Türkiye genelinden 56 ilden 3 bini aşkın sporcu katıldı Müsabakalar kıran kırana ve çekişmeli geçti. Kocaeli’den 15 sporcu ile katılan Tatami spor kulübü yıldız...

TATAMİ KARATEDE KOCAELİ’NİN YENİ YILDIZI
Türkiye minikler ve yıldızlar karate şampiyonası Sakary’ da düzenlendi.
Türkiye genelinden 56 ilden 3 bini aşkın sporcu katıldı Müsabakalar kıran kırana ve çekişmeli geçti. Kocaeli’den 15 sporcu ile katılan Tatami spor kulübü yıldız ve miniklerde 4 ikincilik 1 üçüncülük alarak toplamda 5 madalya kazanarak büyük bir başarı sağladı.
Antrenörler, Timur Doğan ve Yılmaz Halıcı nezaretinde şampiyonaya katılan karatecilerden, Miniklerde Esma Tamyüksel, Yıldızlarda Nursena Yıldız, Enes Şehsuvar, Halit Tamyüksel ikinci oldu. Mert Sarıkaya üçünçü olurken, altı sporcu ise madalyayı kıl payı kaçırdı. Bu şampiyonada dereceye giren 3 karateci önümüzdeki ay yapılacak Balkan şampiyonasında Kocaeli’yi temsil edecek. Antrenör Timur Doğan müsabakalarla ilgili olarak, "Tüm sporcularımızı göstermiş oldukları yüksek performans ve başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının devamını diliyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327