Tatlıses şarkılarıyla uyandırılmaya çalışılıyor!

Makineye bağlı olmadan nefes alıp vermeye başlayan İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunda bir önemli gelişme daha yaşandı…

Tatlıses şarkılarıyla uyandırılmaya çalışılıyor!

Tatlıses’in karnının şiştiği öğrenildi. Ancak… Bunun hastane mikrobundan dolayı olduğu ve sağlık durumunun iyiye gittiği açıklandı.
İşte Tatlıses'e dair tüm gelişmeler;
ABD'de riskli bir ameliyat geçiren ve hayati tehlikesi bulunan İbrahim Tatlıses'le ilgili sevindiren gelişmeler yaşanıyor. Uyandırılan sanatçı, yoğun bakım ünitesinden çıkarıldı ve normal odaya alındı.
Sanatçı uyandırıldı ve makineye bağlı olmaksızın nefes alıp vermeye başladı.
Yapılan ameliyatla Tatlıses'in kafasından 10 mm kemik çıkarıldı. Tatlıses operasyondan sonra hastane mikrobu kaptı. Bu nedenle karnı şişti.
Önceki gün hastane odasında babasının yanına giden İdo Tatlıses "Baba beni duyuyorsan sağ ayağını oynat" dedi. İmparator çağrıya karşılık verdi ve ayağını oynattı.
Ayrıldığı eşi ve kızı Elif Ada'nın annesi Ayşegül Yıldız, Tatlıses'in İbo Show programında söylediği en sevdiği şarkıların kayıtlarını sanatçıya dinletiyor.
Oğlu İdo'nun annesi Derya Tuna, Tatlıses'e rehabilitasyon sürecinde destek olmak için Miami'de ev tutacak. Tuna'nın ev arayışları sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2015, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327