Tatvan Belediyesindeki Yangın Kontrol Altına Alındı

Bitlis’in Tatvan ilçesinde bir grubun belediye binasında motolofla atarak çıkardığı yangın, güvenlik güçleri ve belediye çalışanlarının müdahalesiyle kontrol altına alındı.Tatvan’da son 2 gündür şiddetlenerek artan olaylarda belediyeye...

Tatvan Belediyesindeki Yangın Kontrol Altına Alındı
Bitlis’in Tatvan ilçesinde bir grubun belediye binasında motolofla atarak çıkardığı yangın, güvenlik güçleri ve belediye çalışanlarının müdahalesiyle kontrol altına alındı.
Tatvan’da son 2 gündür şiddetlenerek artan olaylarda belediyeye ait birçok bina ve yapı tahrip edilirken, bu gece yaşanan olayda belediye binası göstericiler tarafından ateşe verilmek istendi. Göstericiler tarafından yakılmak istenene belediye binası çok sayıda molotofkokteyli atılırken, belediye bekçisinin anında müdahalesi ve güvenlik güçlerinin desteğiyle yangın kontrol altına alındı. Maddi hasarın meydana geldiği belediye binasında polisler güvenlik önlemini arttırdı.
Öte yandan dün akşam meydana gelen olaylarda ise Tatvan Yaşam AVM’de maddi hasar oluşmuştu, bu günkü olaylarda da yine AVM’de büyük çapta maddi hasar oluştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327