Tavşanlı Eml’de Kar Topu Savaşını Öğretmenler Kazandı

EML’de Mobilya bölümü öğrencileriyle öğretmenlerin kar topu savaşını öğretmenler kazandı. Geçtiğimiz hafta yaşanan Menfur olay sonrası bu karaler, “Burası değerli bir eğitim kurumu. Öğretmenlerimizi seviyor ve sayıyoruz“ yorumları...

Tavşanlı Eml’de Kar Topu Savaşını Öğretmenler Kazandı
EML’de Mobilya bölümü öğrencileriyle öğretmenlerin kar topu savaşını öğretmenler kazandı. Geçtiğimiz hafta yaşanan Menfur olay sonrası bu karaler, “Burası değerli bir eğitim kurumu. Öğretmenlerimizi seviyor ve sayıyoruz“ yorumları yapıldı.
Geçtiğimiz haftalarda, öğretmene şiddet haberleriyle gündeme gelen Endistüri Meslek Lisesi’nde kar yağışıyla birlikte olumsuz havanın dağıldığı gözleniyor. Okul bahçesine çıkan Mobilya bölümü öğrencileri öğretmenleriyle kar topu savaşı yaptı. Uzun süre devam eden savaşı öğretmenler kazanırken, sosyal medyada yapılan yorumlarda “ Bu karelerde okulumuzun ne kadar değerli bir yer olduğunu görüyoruz. Yaşanan menfur olay okulumuzun ne değerini nede misyonu zedeler. Bizler öğretmenlerimize saygılı, büyüklerimizi seven gençleriz“ yorumları yapıldı.
Kar topu savaşında kazanan tarafa baklava ikram edileceği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327