Tecavüz zanlısı, üvey kardeşini kaçırdı!

Bir ailenin 11 çocuğundan biri olan 16 yaşındaki kız babasının eski eşinin oğlu tarafından kaçırıldı.

Tecavüz zanlısı, üvey kardeşini kaçırdı!
Kocaeli Derince'de meydana gelen olayda bir ailenin 11 çocuğundan biri olan 16 yaşındaki kızları S.Ö., 5 gün önce babasının eski eşinin oğlu tarafından kaçırıldı. 

S.Ö.'yü kaçıran kişinin 15 gün önce de teyzesinin kızını kaçırıp tecavüz ettikten sonra bıraktığı belirtildi.

Kaçırılma olayından sonra baba E.Ö., kızını kaçıran 17 yaşındaki N.D.’nin babasını aradı ve kızlarını geri getirmelerini söyledi. Ancak yaptığı tüm girişimlere rağmen kızını geri alamayan baba durumu polise bildirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken N.D.’nin olaydan 15 gün önce öz teyzesinin kızını zorla kaçırarak tecavüz ettikten sonra serbest bıraktığı iddia edildi.

Bu yaşta kızımı evlendiremem

Kızı kaçırılan E.Ö., “Benim kızım ortaokul 1.sınıf öğrencisidir. Halen okuluna devam ediyor. Ben kızımı okutmak istiyorum. Bu yaşta kızımı evlendiremem” dedi. Kızının, eski eşinin oğlu tarafından kaçırıldığını belirten baba N.Ö, “Bizi kızımla konuşturmuyorlar.

Öz teyzesinin kızını kaçırıp tecavüz etmiş

Bunların amacı benden ve ailemden intikam almaktır. Kızımı kaçırdıkları yerde zorla tutuyorlar. Kızımı kaçıran çocuğun İstanbul Maltepe’de ikamet eden balici ve tinerci biri olduğunu duyduk ve daha önce de öz teyzesinin kızını kaçırıp tecavüz etmiş. Biz böyle bir insana asla kızımızı emanet edemeyiz” dedi. 


Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327