Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Kumbağ’da Çikan Yangın Sonrası İncelemelerde Bulundu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kumbağ’da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Özel Bakım Merkezi’nin bulunduğu binada çıkan yangın sonrası bölgede incelemelerde bulundu.Özel Bakım Merkezi’nin bulunduğu...

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Kumbağ’da Çikan Yangın Sonrası İncelemelerde Bulundu
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kumbağ’da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Özel Bakım Merkezi’nin bulunduğu binada çıkan yangın sonrası bölgede incelemelerde bulundu.
Özel Bakım Merkezi’nin bulunduğu binada yer alan butik ve markette maddi hasar meydana gelirken Özel Bakım Merkezi’nde ise yangın ufak hasarla atlatıldı. Yangında can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirten ve özel bakım merkezinde kalanlarla işyeri sahiplerine geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Albayrak, “Yangın sonrası vatandaşlarımızın yanında olmak ve bir nebze de olsa yaşadıkları şoku atlatmalarına yardımcı olmak için buradayız. İtfaiye ekiplerimiz gerekli müdahaleyi yaptılar ve yangının çıkış sebebini araştırıyorlar. Yangın çıkan binada incelemelerde bulunduk. Herhangi bir can kaybı yok sadece maddi hasar var. Özel bakım merkezinde kalan vatandaşlarımıza ve işyeri sahiplerine geçmiş olsun.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327