Tekirdağ Valisi Yerlikaya, Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, basın mensuplarının dernek başkanları ile bir araya geldi. Vali Yerlikaya, "Derneklerimizin çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Çalışmalarınız örnek çalışmalardır ve başarılarını diliyorum" dedi.Vali...

Tekirdağ Valisi Yerlikaya, Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi
Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, basın mensuplarının dernek başkanları ile bir araya geldi. Vali Yerlikaya, "Derneklerimizin çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Çalışmalarınız örnek çalışmalardır ve başarılarını diliyorum" dedi.
Vali Yerlikaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla il genelinde faaliyet gösteren dernek başkanları ile İlhan Restauranta öğle yemeğinde buluştu. Yemeğe, Trakya Gazeteciler Birliği Derneği Başkanı Naci Akyazı, Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre, Çorlu Medya Mensupları Derneği Başkanı Mehmet Yirun, Basın İlan Kurumu Tekirdağ Şube Müdürü Zeki Gümüş ve Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Aysel Erkmen katıldı.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla dernek başlarıyla bir araya geldiğini belirten Yerlikaya, "Öncelikle sizlerin nezdinde tüm basın camiasının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini kutluyorum. Derneklerimizin çalışmalarını yakından takip ediyor ve yapmış olduğunuz çalışmaları da başarılı buluyorum" dedi.
Programda, Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanı Levent Silistre, günün anısına Vali Yerlikaya’ya Atatürk portresi hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327