Tekirdağ’da Fırınlar Denetlendi

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Süleymanpaşa Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından fırınlara ortak denetim gerçekleştirildi.İşyeri açma ve çalışma ruhsat şartları, ekmek gramajları,...

Tekirdağ’da Fırınlar Denetlendi
Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Süleymanpaşa Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından fırınlara ortak denetim gerçekleştirildi.
İşyeri açma ve çalışma ruhsat şartları, ekmek gramajları, fiyat tarifeleri, teknik ve hijyenik şartlar ve diğer hususlar hakkında kontrollerin yapıldığı denetim gece geç saatlerde başlarken sabaha kadar devam etti.
Denetimlerin halk sağlığı açısından önemini vurgulayan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat denetimlerin devam edeceğini belirterek, “ Ekiplerimiz gece gündüz demeden vatandaşlarımızın sağlık ve huzurunu düşünerek denetimlerine devam ediyor. Yapılan denetimlerde görünen o ki genel olarak fırınlarımız iyi durumda. Zaten eksikleri olan işletmelerimize de eksiklerini tamamlamaları için süre verdik. Onlarda eksiklerini tamamlayıp vatandaşlarımıza kusursuz hizmet vermeye başlayacaklardır. Halkımızın gözü arkada kalmasın“ İfadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327