Tekirdağ’daki Plakasız Motosikletler Toplanıyor

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde trafik polisleri, tescilsiz ve plakasız trafiğe çıkan motosikletleri topladı.Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ve trafik ekipleri, şehir merkezindeki herhangi bir olumsuzluğa karşı vatandaşların...

Tekirdağ’daki Plakasız Motosikletler Toplanıyor
Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde trafik polisleri, tescilsiz ve plakasız trafiğe çıkan motosikletleri topladı.
Malkara İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ve trafik ekipleri, şehir merkezindeki herhangi bir olumsuzluğa karşı vatandaşların huzur ve güvenliği için denetimlerini sıklaştırdı. Malkara trafik polisi, Başçeşme Meydanı’nda plakasız motosikletlere yönelik trafik uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamada plakasız motosikletlerle polis ekiplerine yakalanan sürücülere ceza yağdı. Ayrıca şehir içinde plakasız ve susturucuyla gezen, vatandaşların rahatsızlık duyduğu bazı motosikletler, polis ekipleri tarafından tespit edilerek çekici yardımıyla toplatıldı.
Öte yandan trafik ekipleri, Total Işıklı kavşakta özellikle otobüs ve diğer araçlarda rutin kontrollerde bulundu. Ekipler tarafından yaklaşık 40 araç durdurularak, araç tescil kontrolüyle emniyet kemeri kullanımı gibi zorunlu olan çeşitli evrak kontrolleri yapıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327