Teknik Direktör Kolkoparan’a Uluslararası Davet

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde antrenörlük hayatına başlayan teknik direktör utku Kolkoparan Türkiye’den 20 kişinin davet edildiği Uluslar arası Antrenör Gelişim Seminerine katılıyor.Türk futbolunun başarılı antrenörlerinden Utku...

Teknik Direktör Kolkoparan’a Uluslararası Davet
Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde antrenörlük hayatına başlayan teknik direktör utku Kolkoparan Türkiye’den 20 kişinin davet edildiği Uluslar arası Antrenör Gelişim Seminerine katılıyor.
Türk futbolunun başarılı antrenörlerinden Utku Kolkoparan 06-07 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul’da Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği işbirliğinde düzenlenecek olan 23. Uluslararası Antrenör Gelişim Seminere davet edildi. Türkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği işbirliğinde gerçekleştirilecek olan ve dünya çapında ünlü teknik direktör ve antrenörlerin konuşmacı olarak yer alacağı 23. Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri 6-7 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak. Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde antrenörlük hayatına başlayan Kolkoparan’ın başarısı memleketinde heyecanla karşılandı. Utku Kolkoparan yaptığı açıklamada “23. Uluslararası Antrenör Gelişim Seminere katılacak olmaktan heyecanlıyım” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327