Teog’ta Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’nda başarılı olan öğrenciler ödüllendirdi.TEOG’ta başarılı olan öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vesim Hacıoğlu ve öğretmenleri ile birlikte...

Teog’ta Başarılı Olan Öğrenciler Ödüllendirildi
Ağrı’nın Diyadin ilçesinde, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı’nda başarılı olan öğrenciler ödüllendirdi.
TEOG’ta başarılı olan öğrenciler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vesim Hacıoğlu ve öğretmenleri ile birlikte İlçe Kaymakamı Hasan Çiçek’i makamında ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Vesim Hacıoğlu, Atatürk Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerden Seyhan Demir’in TEOG sınavında 120 sorunun 120’sine doğru yanıt verdiğini, Mehmet Melik Özmen Ortaokulu öğrencisi Kamuran Demir’in 119, Atatürk Ortaokulu öğrencisi Narin Zorbay’ın da 115 soruyu doğru yanıtladığını ifade etti.
Öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Çiçek ise, "Bu başarı kaymakamlığımızın, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün, okul idarelerimizin, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin ortak başarısıdır. TEOG’ta ilçe genelinde yüzde 10’luk bir başarı var. Burada öğrencilerimizi, öğretmen ve idarecilerimizi kutluyorum" dedi.
Çiçek, ardından başarılı öğrencilere tablet bilgisayar hediye etti. Okul müdür ve öğretmenlerine ise başarı belgesi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327