Tire Zabıtası’ndan Kaldırım Operasyonu

Tire Belediyesi Zabıta Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde vatandaşların kaldırımları rahat kullanabilmesi amacıyla Gümüşpala, Fevzipaşa Caddesi, Tahtakele Şanizade Meydanı, İbn-i Melek Caddesi ve ilçenin birçok yerinde esnafların kaldırım...

Tire Zabıtası’ndan Kaldırım Operasyonu
Tire Belediyesi Zabıta Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde vatandaşların kaldırımları rahat kullanabilmesi amacıyla Gümüşpala, Fevzipaşa Caddesi, Tahtakele Şanizade Meydanı, İbn-i Melek Caddesi ve ilçenin birçok yerinde esnafların kaldırım işgalleri ile ilgili uygulama yaptı. Kaldırımları işgal eden esnaf Tire Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından uyarıldı.
Tire Belediyesi Zabıta Müdür Vekili Tarık Bolpaça; “Ana arterler ve anayol üzerinde kapsamlı bir çalışma yürütmekteyiz. Kaldırımların daha geniş olması vatandaşların rahat yürümesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kent estetiği ve yayaların güvenliği konusunda da esnafımızın daha duyarlı olmalarını ve uygulamayı anlayış içinde karşılamalarını bekliyoruz. Kurallara uymayan esnafımız hakkında ise ceza işlem uygulayacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327