TIRLARINI GELİŞİGÜZEL PARK EDENLERE CEZA UYGULAMASI BAŞLIYOR

Bozüyük’te tır, kamyon ve dorselerin kendilerine ayrılan alanlar dışında, şehir merkezinde gelişigüzel park etmelerine izin verilmezken yasağa uymayan sürücülere 2 Şubat 2015’ten itibaren cezai işlem uygulanacak.Bozüyük Belediyesi’nin...

TIRLARINI GELİŞİGÜZEL PARK EDENLERE CEZA UYGULAMASI BAŞLIYOR
Bozüyük’te tır, kamyon ve dorselerin kendilerine ayrılan alanlar dışında, şehir merkezinde gelişigüzel park etmelerine izin verilmezken yasağa uymayan sürücülere 2 Şubat 2015’ten itibaren cezai işlem uygulanacak.
Bozüyük Belediyesi’nin talebi, ilçe merkezine park eden kamyon ve çekicilerin diğer sürücülerin görüş alanını daraltması ve trafik sirkülasyonunda sorun oluşturması, yüklü olarak park eden araçların yüklerinde hırsızlık olaylarının yaşanması üzerine İlçe Trafik Komisyonu kararı gereğince ilçe genelinde 3 yer tır park alanı olarak belirlendi. 4 Eylül Mahallesi Yaşar Kemal Caddesi yanında Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen alan, Demirdöküm Caddesi üzerinde Grand Çalı Otel karşısında bulunan Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen alan ile İsmet İnönü Caddesi Kütahya Kavşağında bulunan Bozüyük Taşıyıcılar Kooperatifine ait mevcut tır parkı kamyon ve tır parkı olarak belirlendi. Buna göre; belirlenen yerlerin haricinde, ilçe içerisinde herhangi bir yere kamyon, tır ve dorselerin park edilmesi yasaklanırken bu yasaklara uymayan sürücülere de 2 Şubat 2015’ten itibaren cezai işlem uygulanacağı bildirildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327