Tiryakioğlu, Sağduyu Çağrisi Yaptı

Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Türkiye’nin çeşitli illerinde tırmandırılmak istenilen şiddet olaylarının biran önce son bulması gerektiğini söyledi.Şiddetin, çözümün bir parçası olamayacağını...

Tiryakioğlu, Sağduyu Çağrisi Yaptı
Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, Türkiye’nin çeşitli illerinde tırmandırılmak istenilen şiddet olaylarının biran önce son bulması gerektiğini söyledi.
Şiddetin, çözümün bir parçası olamayacağını kaydeden Tiryakioğlu, bölgede yaşanan huzur ve güven ortamının devam etmesi için toplumun tüm kesimlerinin sağ duyulu davranması gerektiğini savundu. Farklı bir ülkenin toprakları içerisinde yaşanan çatışmaların bahane edilerek Türkiye’nin çeşitli illerinde şiddet eylemlerinin sokağa dökülmek istendiğini ifade eden GTB Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, bölge halkını sağ duyulu olmaya davet etti.
Bu tarz şiddet eylemlerinin çözüme hiç bir katkı sunmayacağını aksine bölgede son dönemlerde var olan güven ve huzur ortamına zarar vereceğini belirten Tiryakioğlu, "Birlik, beraberlik ve kardeşliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde bu tarz eylemleri hiç bir şekilde tasvip etmiyoruz ve bu eylemlerin bir an önce son bulmasını istiyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327