TOFAŞ'tan da koronavirüs açıklaması geldi!

Bazı oyuncu ve personelinde koronavirüs belirtileri tespit edildiğini açıklayan Fenerbahçe Beko'nun ligde karşılaştığı rakiplerinden TOFAŞ da, Beşiktaş Sompo Japan gibi bir açıklama yaptı. Kulübün genel menajeri Tolga Öngören, "Herhangi bir belirtisi olan oyuncumuz yok" ifadelerini kullandı

TOFAŞ'tan da koronavirüs açıklaması geldi!

Bazı oyuncu ve idari kadro çalışanlarında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) belirtileri görülen Fenerbahçe Beko'nun, erteleme kararı öncesi ING Basketbol Süper Ligi'nde karşılaştığı son takım olan TOFAŞ'ta genel menajer Tolga Öngören, "Herhangi bir belirtisi olan basketbolcumuz yok. Bütün önlemlerimizi aldık, bekliyoruz." açıklamasında bulundu.

Öngören Fenerbahçe Beko'nun açıklamasını üzüntüyle karşıladıklarını söyledi.

Temennilerinin, test sonucunun negatif çıkması olduğunu belirten Öngören, şöyle konuştu:

BEŞİKTAŞ'TAN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

"Maalesef açıklamayı öğrendiğimiz andan itibaren telefonlarımız susmuyor. Son maçımızı Fenerbahçe ile oynamıştık. Doktorlarımızla görüştük. Yarın maçtan sonraki 8'inci günümüz. Doktorumuz, semptom görülmeden teste girilmediğini söyledi. 5-6 gün daha bekleyeceğiz gibi görülüyor. Herhangi bir belirtisi olan basketbolcumuz yok. Bütün önlemlerimizi aldık, bekliyoruz. Fenerbahçe maçı bittiği gibi Bursa'ya gelip, tesislerimizi önlem amaçlı kapatmış ve idmanları durdurmuştuk."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327

banner330