Trabzon Ak Parti İl Başkanı Adnan Günnar, 1. Olağanüstü Kongreyi Değerlendirdi

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Dışisleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkan seçildiği AK Parti 1. Olağanüstü Kongresi’ni değerlendirdi.Kongrenin, Türkiye’nin AK Parti ile birlikte son 12 yılda yaşadığı büyük...

Trabzon Ak Parti İl Başkanı Adnan Günnar, 1. Olağanüstü Kongreyi Değerlendirdi
AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Dışisleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkan seçildiği AK Parti 1. Olağanüstü Kongresi’ni değerlendirdi.
Kongrenin, Türkiye’nin AK Parti ile birlikte son 12 yılda yaşadığı büyük dönüşümün ve inşa sürecinin aynı hızla devam ettirileceğinin açık bir göstergesi olduğunu ifade eden Günnar, “Türkiye, milletin oylarıyla seçilmiş ilk Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve delegelerimizin iradesiyle göreve gelen Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun ortak çalışmalarıyla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine doğru hızla ilerleyecektir. Türkiye’nin önü açık, bahtı parlaktır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu ile durmak yok yola devam diyoruz’ Dünyaya verilen bu mesaj ile birlikte şimdi Türkiye için çok daha güzel günler başlıyor. Biz milletin bize verdiği güçle birçok yeniliğe imza attık. Bugüne kadar yapılamaz denen şeyleri yaptık. Hayalleri gerçek yaptık. Ülkemizin çevresini değiştirdik. Gelecek güzel günler hepimizin olacak. Türkiye güçlü, demokratik, müreffeh ve saygın bir ülke olma hedefine daha büyük bir azimle yürüyecektir. Bir ve beraber olarak, hep birlikte Yeni Türkiye diyeceğiz ve tarihe damgamızı vuracağız” dedi.
TRABZON’DAN BÜYÜK KATILIM
Türkiye’nin dört bir yanından Ankara’ya gelen ve başkentin en büyük salonunu hıncahınç dolduranlar arasında Trabzonlu partililerin de bulunduğunu kaydeden Adnan Günnar, “AK Parti Trabzon İl Başkanlığı olarak 18 ilçeden gelen partililerle birlikte kongreye çıkarma yaptık. Yaklaşık bin partilimizle Trabzon teşkilatımız 1. Olağanüstü Kongremize büyük bir katılım göstermiştir. Şahsım, il başkan yardımcısı ve il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım, ilçe başkanlarım, kadın ve gençlik kollarımızın kıymetli temsilcileri hep birlikte otobüslerle Ankara’ya giderek bu coşkuya ortak olduk. Bir veda değil bir vefa kongresi olan 1. Olağanüstü Kongremize katılım gösteren tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Yeni dönemde hep birlikte el ele, gönül gönüle daha çok çalışacak ve partimizin başarısı için gayret göstermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327