Trabzon'dan Onur'a destek

A Milli Takım'ın İzlanda'ya 3-0 mağlup olduğu maçta eleştiri oklarının hedefi olan Onur Recep Kıvrak'a Trabzonspor sahip çıktı

Trabzon'dan Onur'a destek

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden başarılı kaleciye yöneltilen eleştirilerle ilgili yapılan ve yönetim kurulu imzası taşıyan açıklamada, "A Milli Futbol Takımımız'ın, EURO 2016 Grup eleme müsabakaları kapsamında deplasmanda oynadığı İzlanda maçının sonucu tüm Türkiye’yi olduğu gibi bizi de üzmüştür.

Ancak tüm ulusal medyanın maç sonrası manşetlerini oyuncumuz Onur Kıvrak’ın performansının süslemiş olması çok manidardır.

Bundan önceki tüm Ulusal turnuvalara katılmış gibi bir algı oluşturularak, alınan kötü sonucun tek sorumlusunun kaptanımız Onur olarak gösterilmesi, öğütücü bir medya algısının tezahürüdür.

Unutulmamalıdır ki, Onur Kıvrak, sadece Trabzonspor’un değil, tüm Türkiye’nin, tüm Avrupa’nın başarılarından söz ettiği, Avrupa’nın önemli kulüplerinden teklif alan çok başarılı bir kalecidir.

Ulusal medyanın taraflı, maksatlı, hedefe yönelik yorum ve haberleri Onurumuz'un değerini asla düşürmeyeceği gibi gerçek, bilinçli Türk futbol taraftarının desteğini de aldığı gün gibi açıktır" denildi.


Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327