Trafik Polislerinden, Öğrencilere Trafik Eğitimi

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme ve Şube Müdürlüğü tarafından ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine trafik eğitimleri verildi.Adıyaman’da, bulunan ilköğretim ve ortaöğretim olmak üzere toplam 22 bin öğrenciye...

Trafik Polislerinden, Öğrencilere Trafik Eğitimi
Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme ve Şube Müdürlüğü tarafından ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine trafik eğitimleri verildi.
Adıyaman’da, bulunan ilköğretim ve ortaöğretim olmak üzere toplam 22 bin öğrenciye trafik eğitimleri verilirken, eğitimler aralıksız devam ediyor. Trafik eğitimlerine katılan 22 bin öğrenciye trafikte ne yapılması gerektiği trafik kuralları detaylı bir şekilde öğrencilere anlatıldı. Trafik polisleri tarafından anlatılan trafik eğitimlerine öğrenciler büyük ilgi gösterdi.
Trafik eğitimlerine büyük ilgi gösteren öğrenciler, “Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme ve Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan trafik eğitimleri çalışması oldukça anlamlı bir çalışma. Bizler burada hem polis ağabeylerimizle bir arada oluyoruz hem de onlardan trafik kurallarını, trafikte ne yapılması gerektiği konuları onlardan öğrenerek bilgi ediniyoruz. Bu anlamlı çalışmalardan dolayı emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.
Öğrencilere verilen trafik eğitimlerinin aralıksız devam edeceği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327