Tse Tiyatro Grubu’ndan ‘önce Kalite’ Oyunu

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Başkanı Hulusi Şentürk, 13 Kasım Dünya Kalite Günü’nde TSE Tiyatro Grubu’nun hazırladığı ‘Önce Kalite’ adlı çocuk oyununu izledi.TSE Tiyatro Grubu, “Dünya Kalite Günü ve Avrupa Kalitesi Haftası”...

Tse Tiyatro Grubu’ndan ‘önce Kalite’ Oyunu
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Başkanı Hulusi Şentürk, 13 Kasım Dünya Kalite Günü’nde TSE Tiyatro Grubu’nun hazırladığı ‘Önce Kalite’ adlı çocuk oyununu izledi.
TSE Tiyatro Grubu, “Dünya Kalite Günü ve Avrupa Kalitesi Haftası” etkinlikleri çerçevesinde “Önce Kalite” isimli çocuk oyununu sergiledi. TSE Genel Kurul salonunda sahnelenen oyunu TSE Başkanı Hulusi Şentürk de izledi. Dünya Kalite Günü nedeniyle çocuklarda farkındalık yaratmak amacıyla oyun düzenlediklerini ifade eden Şentürk, “Kalite hayatımızın ayrılmaz parçasıdır ve bir bilinç meselesidir. İnsanların ürün ve hizmetleri kullanırken o ürün ve hizmetlerde kalite durumunu sorgulaması gerekiyor. Bunun en sağlıklı başlama noktası çocuklardır. TSE olarak çocuklarımızın daha bu yaşlardayken kalite bilincine sahip olabilmesi ve bu bilinci de ailelerine yansıtabilmeleri için önem veriyoruz. Onlar için 3 ayda bir Öncü Dergisi yayınlıyoruz. Çocukların kaliteyi, standardı ve önemini anlayabilecekleri bir tiyatro oyunumuz. Okullarımıza bu tiyatro oyunlarını ücretsiz olarak vererek kalite bilincine sahip olmasını arzu ediyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327