Tse’den Başkan Kocadon’a Teşekkür Plaketi

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) yetkilileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a TSE ile birlikte kaliteyi yükseltmeyi hedefleyen çalışmalara verdiği destekler için teşekkür plaketi verdi.Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Ege Bölge...

Tse’den Başkan Kocadon’a Teşekkür Plaketi
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) yetkilileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a TSE ile birlikte kaliteyi yükseltmeyi hedefleyen çalışmalara verdiği destekler için teşekkür plaketi verdi.
Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Ege Bölge Koordinatörü Mustafa Karaman, TSE Ege Proje Koordinatörü Cihat Vural ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Mustafa Karaman ziyarette TSE Başkanı Hulusi Şentürk adına Başkan Kocadon’a verdiği destekler nedeniyle bir teşekkür plaketi de takdim etti. Karaman, TSE’nin Bodrum’a büyük önem verdiğini belirterek; Bodrum genelinde kaliteyi arttırmak adına turistik tesislerde, Bodrum Belediyesi ve Bodrum Ticaret Odası’nın destekleriyle bir çalışma başlattıklarını söyledi.
Mustafa Karaman, Bodrum Belediyesi ile yapmış oldukları protokol sonucunda TSE kapsamında yapılan çalışmalarla ilgili Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür ziyareti yapmak istediklerini ifade ederek, "Ziyaretimizde TSE Başkanımız Sayın Hulusi Şentürk adına Sayın Başkanımız Mehmet Kocadon’a bir teşekkür plaketi takdim ettik. Türk Standartları Enstitüsü Bodrum’a çok büyük önem veriyor. Burada bulunan özellikle turizm işletmelerimizin kalite statüsünün yükselmesi ve o çerçevedeki kalitenin artması için Sayın Belediye Başkanımız ve Sayın Ticaret Odası Başkanımız ile birlikte ortak bir projeyi şuanda yürütme kararını aldık. Bu Bodrum’da kaliteyi yukarıya çıkaracak bir proje olduğu için de çok mutluyuz. Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon’a ve Sayın Ticaret Odası Başkanımız Mahmut Serdar Kocadon’a, kaliteye vermiş oldukları önemden dolayı tekrar teşekkür ediyorum" diye konuştu.
"TSE İLE ’BODRUM MARKASI’ DAHA DA DEĞERLENECEK"
Başkan Kocadon da, Bodrum markasını günden güne daha da yukarılara taşıyabilmek için TSE gibi önemli bir kurum ile işbirliği yapmış olmaktan duyduğu memnuniyetini ifade ederek başta TSE Başkanı Hulusi Şentürk ve kendisini makamında ziyaret eden yetkililere teşekkür etti. Kocadon, "Bodrum, sadece ülkemizin değil, dünyanın da en önemli sayılı turizm ve kültür merkezlerinden bir tanesidir. Bodrum’un marka değeri, gerek belediye olarak yaptığımız çalışmalarla, gerekse de halen başkanlığı yaptığım Bodrum Tanıtma Vakfı olarak katıldığımız fuarlar ve etkinliklerle günden güne daha da yükseliyor. En önemli hedefimiz; Bodrum’un marka değerini arttıracak çalışma ve projelere elimizden geldiğince destek olmak ve Bodrum markasının bilinirliğini daha da arttırmaktır. TSE gibi önemli bir kurum, Bodrum Ticaret Odası ve belediyemizin destekleriyle Bodrum’daki turistik tesislerde çalışma başlattı. Bu çalışmanın Bodrum için verimli olacağına da inancım tam" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327