Tsyd Antalya Şubesi Alanya’da Toplandı

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi’nin aylık yönetim kurulu toplantısı ilk kez Antalya’nın Alanya ilçesinde yapıldı.Oba Mahallesi’ndeki Avena Otel’de düzenlenen toplantıya TSYD Şube Başkanı İbrahim Okumamış, ikinci...

Tsyd Antalya Şubesi Alanya’da Toplandı
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi’nin aylık yönetim kurulu toplantısı ilk kez Antalya’nın Alanya ilçesinde yapıldı.
Oba Mahallesi’ndeki Avena Otel’de düzenlenen toplantıya TSYD Şube Başkanı İbrahim Okumamış, ikinci Başkan Emir Demir, Genel Sekreter Şifa Çiçek, Sayman Osman Öztokmak, Yönetim Kurulu Üyesi Fazıl Tunç, Akreditasyon Sorumlusu Aslıhan Özgan ve TSYD Alanya Temsilcisi Teoman Eriş katıldı.
Dernek yönetimi toplantının ardından Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir’i ve ardından İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Alper Çetinkaya’yı ziyaret etti. Ziyaretlerde yeni futbol sezonunda uygulanacak güvenlik ve akreditasyon kuralları konuşuldu.
Yönetim daha sonra Alnayaspor Cengiz Aydoğan Tesisleri’ni ziyaret ederek Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Başkan Yardımcısı Mevlüthan Çavuşoğlu ile görüştü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327