banner333

Tuder Foça İçin Elini Taşın Altına Koydu

Foça’ya kimlik kazandırmak ve turizm özelliği ile balıkçı kasabası kimliğinin örtüştürerek gelişmesini ve marka olmasını sağlamak amacıyla kurulan Foça Turizmciler Yatırımcılar ve Esnaflar Derneği (TUDER) genel kurulunu yaparak başkanlığa...

Tuder Foça İçin Elini Taşın Altına Koydu
Foça’ya kimlik kazandırmak ve turizm özelliği ile balıkçı kasabası kimliğinin örtüştürerek gelişmesini ve marka olmasını sağlamak amacıyla kurulan Foça Turizmciler Yatırımcılar ve Esnaflar Derneği (TUDER) genel kurulunu yaparak başkanlığa tekrar Işıl Dirim Kavitaş’ı getirdi.
TUDER yönetim kurulu üyeliklerine Bilge Durdu, Umut Tutar, Remzi Dikbay, Egemen Başyigit ,Selma Bülbül, Suzan Gökmen, Hakan Barçın, Ömer Apaydln, Okşan Candemir ve Mahmut Yaman’dan oluşurken, yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge’ye yaptılar. Çalışmalar hakkında Foça Kaymakamı Ulugölge’yi bilgilendiren TUDER yönetimi, destek beklediklerini ifade etti. Kaymakam Ulugölge ise TUDER yönetimine çalışmalarında başarılar dilerken, ’’Foçamız bizim herşeyimiz. Turizmde hakettiği yere gelmesi için ben de elimden gelen herşeyi yapacağım’’ diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327