Türk Halk Müziği Konserine Büyük İlgi

Edremit Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Türk halk Müziği Korusu ilk konserini verdi. Şef Zeki Çiçek yönetiminde amatörlerden oluşan koro Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde izleyici karşısına çıktı. Konsere yoğun ilgi olduğu...

Türk Halk Müziği Konserine Büyük İlgi
Edremit Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Türk halk Müziği Korusu ilk konserini verdi. Şef Zeki Çiçek yönetiminde amatörlerden oluşan koro Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde izleyici karşısına çıktı. Konsere yoğun ilgi olduğu gözlendi.
Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Türk Halk Müziği korosu Perşembe günü saat 20.00’ da ilk konserini verdi. Önceki yıllarda TRT İzmir Radyosu’nda Türk Halk Müziği sanatçısı olarak görev yapan koro şefi Zeki Çiçek yönetiminde ki Edremit Belediyesi Türk Halk Müziği korosu Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde Edirne’den Van’a, İzmir’den Malatya’ya Anadolu’nun dört bir yanından seçkin eserleri seslendirdi. Koro Şefi Zeki Çiçek, “Önceki yıllarda beldelerde ve dernekler olarak yürüttüğümüz koro çalışmalarına sahip çıkarak bizlere destek olan Belediye Başkanımız Kamil Saka’ya türkü dostları adına teşekkür ediyoruz. Edremitlilerin ve sanat severlerin konsere ilgisi bizleri çok sevindirdi.” dedi. Şükrü Tunar Kültür Merkezindeki konser Edremit Belediyesi Meclis Üyeleri, CHP Edremit İlçe Başkanı Yurt Yıldırım ve çok sayıda vatandaş katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327